Kochasz miasto i intensywny styl życia, ale jednocześnie brakuje Ci bliskości z naturą? Dzięki naszej propozycji możesz codziennie zasypiać i budzić się wśród najprawdziwszej zieleni.

Zielone ściany z roślin stabilizowanych, mchów oraz chrobotka reniferowego to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika miejskiego stylu życia, który kocha naturę i ceni sobie jej obecność w codziennym życiu. Zaprojektowane przeze mnie panele możesz umieścić w dowolnej przestrzeni: sypialni, salonie, przedpokoju, a nawet łazience. Dzięki procesowi stabilizacji, mech i chrobotek

na ścianie zachowują swój nieskazitelny, naturalny wygląd i intensywny kolor, a przy tym nie wymagają podlewania czy dostępu do światła. Są zatem doskonałym pomysłem dla osób zabieganych, które lubią odpoczywać w bliskości z kojącą zmysły zielenią i poszukują rozwiązań trwałych i efektownych jednocześnie.

Wśród dostępnych w ofercie propozycji inspirowanych naturą, znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, dopasowanych do każdego wnętrza.

Zielone panele i ściany na wymiar z roślin stabilizowanych, o różnych wymiarach i kształtach – wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz możliwościami przestrzeni.

Gama dostępnych roślin stabilizowanych jest bardzo duża i codziennie się powiększa. Chrobotek reniferowy we wszystkich kolorach tęczy, mchy, paprocie, palmy, eukaliptusy, amarantusy, asparagusy – możemy zaproponować Ci ścianę od leśnego klimatu po klimat egzotycznych tropików!

Dlatego, jeśli marzysz o zieleni w swoim domu – skontaktuj się z Nami, a chętnie wycenimy realizację dla Ciebie, abyś mógł cieszyć się bezobsługową naturą każdego dnia.  

Przykładowe realizacje zielonych ścian