Inspiracja naturą pozwala nam tworzyć obrazy z mchów i chrobotka, które zachwycają nie tylko pięknym wykonaniem, ale także intensywnie soczystą zielenią.

A wszystko to za sprawą procesu stabilizacji, dzięki któremu naturalne rośliny zachowują swój nieskazitelny wygląd i właściwości, nie wymagając jednocześnie od swoich właścicieli podlewania czy zapewnienia dostępu do światła. Dlatego dekoracje z roślin, mchów i chrobotka będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych

roślin doniczkowych przy kwiatów ciętych, które wymagają stałej opieki i pielęgnacji, aby zachwycać swoimi kolorami. Obrazy z roślin stabilizowanych sprawdzą się zatem zarówno do sypialni czy salonu, jak i przestrzeni często pozbawionych naturalnego światła słonecznego, takich jak łazienka czy przedpokój.

Dzięki swoim właściwościom, obrazy z wiecznych roślin są bezobsługowe i nie potrzebują, aby pamiętać o ich regularnym podlewaniu!

Mimo tego zawsze zachwycają oko intensywną zielenią. Wszystkie nasze projekty powstają ręcznie, dlatego każda realizacja jest unikatowa. Aby stworzyć swoją własną, zieloną przestrzeń, zapraszamy Cię do kontaktu, podczas którego omówimy Twoje oczekiwania i moje pomysły na ich spełnienie. Wykonujemy obrazy na wymiar, o dowolnym kształcie oraz rozmiarze, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych Klientów. Wspaniałe dodatki takie jak: paprocie czy kora sprawią, że Twój obraz zyska jeszcze bardziej leśny charakter.

Dodajemy również oświetlenie LED w ramy!

Napisz do nas lub zadzwoń! Chętnie doradzimy i wycenimy obraz dla Ciebie

Przykładowe realizacje obrazów z mchu i drewna