Każdy z nas lubi mieć nieco naturalnej zieleni w swoim domu, jednak nie każdy pamięta o jej pielęgnacji.

Dekoracje z roślin stabilizowanych, to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie kontaktu z naturą, ale zdarza mu się być zapominalskim w kontekście podlewania.

Nasze rękodzieło ze stabilizowanych roślin, mchów i chrobotka reniferowego, które mam przyjemność zaprezentować, to absolutnie unikatowe realizacje wyjątkowych dodatków do każdego wnętrza, które podkreślą jego charakter i fantastycznie ożywią przestrzeń, dzięki swej soczystej zieleni.

Charakter dekoracji uzależniona jest od Twoich potrzeb i oczekiwań, dlatego możesz liczyć na absolutnie indywidualne podejście.

Nie boimy się wyzwań i jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom! Pomożemy Ci wprowadzić bezobsługowa naturę do Twojego wnętrza w postaci oryginalnych dodatków z mchów, chrobotka i innych roślin stabilizowanych. Spełnimy Twoje zielone marzenia!

Nasze dekoracje powstają w pełni ręcznie, dlatego każda realizacja jest oryginalna i unikatowa – nie znajdziesz drugiej takiej samej!

To, co wyróżnia te niezwykłe rośliny to także proces stabilizacji, jakiemu zostały poddane. Dzięki niemu nie tylko zachowały naturalny wygląd i pozostaną takie przez kilka lat, ale także nie wymagają podlewania czy dostępu do światła.

Możesz cieszyć się ich pięknym i naturalnym wyglądem przez wiele lat a ich bezobsługowość sprawia, że fantastycznie sprawdzą się nie tylko w domu ale także w:

  • biurach
  • restauracjach
  • hotelach
  • salonach uslugowych
  • szkołach
  • czy innych pomieszczeniach użyteczności publicznej

Przykładowe realizacje roślin stabilizowanych