Obraz z mchu jako niezwykły element dekoracji wnętrz

Zieleń ma bardzo duże znaczenie w projektowaniu wnętrz. To właśnie dzięki kwiatom pomieszczenia stają się przytulne oraz zyskują relaksacyjne właściwości. Jeśli należysz do grona osób, które nie wyobrażają sobie salonu, w którym nie ma roślin – zielone ściany stabilizowane, jakie znajdziesz w naszej ofercie, z pewnością przypadną Ci do gustu.

Do jakich wnętrz pasują stabilizowane obrazy z mchu?

Nawet jeśli nie masz czasu na pielęgnację roślin, możesz wyposażyć swój dom w śliczną zieloną ścianę. Idealną opcją dla osób zapracowanych, które nie chcą lub nie mogą spędzać wolnych chwil na podlewaniu i nawożeniu kwiatów, są obrazy z mchu i roślin stabilizowanych. Są to niezwykle efektowne, bardzo piękne elementy dekoracyjne, które dopasowują się do wnętrz w każdym stylu architektonicznym. Ożywią minimalistyczne, surowe biura i gabinety, uzupełnią salon w stylu boho oraz podkreślą przytulność rustykalnej jadalni.

Jesteśmy przekonani, że obraz z mchu w salonie zachwyci Twoich gości niezależnie od tego, jakie style wnętrzarskie preferują. Są to bardzo oryginalne, przykuwające wzrok ozdoby, które odmieniają charakter każdego pomieszczenia i sprawiają, że relaks po ciężkim dniu staje się łatwiejszy. Zieleń uspokaja – i podobne funkcje ma stabilizowany mech na ścianę.

Zielona ściana z chrobotka w domu bądź firmie

Kompozycje ścienne z mchu chrobotka świetnie prezentują się zarówno w dużych, jak i kompaktowych salonach oraz pokojach dziennych. Z powodzeniem można też wkomponować je nawet w kuchni, łazience, sypialni czy w hallu. Obrazy, na których wyjątkowość wpływają rośliny stabilizowane i chrobotek, prezentują się spektakularnie na ścianach w każdej części mieszkania.

Zielone obrazy nie wymagają podlewania oraz nie potrzebują bezpośredniego dopływu światła słonecznego. Nie są to rośliny żywe, przez co właściciel nie musi poświęcać na ich pielęgnację ani chwili. Ze względu na to, że są one “wieczne”, doskonale sprawdzają się w salonach kosmetycznych, w pomieszczeniach biurowych, restauracjach, kawiarniach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Podobne wpisy