Montaż roślin na ścianie

Jeśli marzysz o efektownych wnętrzach, w których relaks przychodzi łatwo, przede wszystkim powinieneś zadbać o ich funkcjonalność oraz, oczywiście, odpowiedni klimat. Estetyczne dekoracje, zwłaszcza żywe obrazy z mchu bądź te, które wykonane są z roślin stabilizowanych, ożywiają pomieszczenia i sprawiają, że prezentują się one znacznie korzystniej.

Montaż roślin na ścianie – ponadczasowy sposób na urozmaicenie aranżacji

Mech na ścianę świetnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach – od tradycyjnej klasyki, przez nowoczesne, aż po surowe, minimalistyczne aranżacje. Doskonale sprawdza się nie tylko w obiektach użyteczności publicznej, w restauracjach, lokalach usługowych czy pomieszczeniach biurowych, ale też w prywatnych mieszkaniach. Zarówno żywe obrazy, jak i te, do których tworzenia wykorzystuje się stabilizowany mech dekoracyjny, cieszą się coraz większą popularnością.

To niezwykły dodatek, który sprawia, że wnętrza zyskują absolutnie unikatowy charakter. Zielone ściany oraz obrazy są sposobem na łatwe i szybkie odmienienie estetyki pomieszczenia, a w przypadku, gdy są wykonane z wykorzystaniem dekoracyjnego mchu stabilizowanego – nie wymagają żadnej pielęgnacji. Posiadacze obrazów z żywych roślin, np. chrobotka reniferowego, paproci, a nawet bylin tropikalnych, które zostały poddane procesowi impregnacji, nie muszą dbać ani o ich odżywianie, ani o nawadnianie.

Trójwymiarowe obrazy z mchu dekoracyjnego na ścianę

Roślinność preparowana może stanowić wyjątkową, nowatorską dekorację, która sprawi, że każde wnętrze będzie prezentowało się elegancko oraz intrygująco. W zależności od preferencji możliwe jest wykonanie całej zielonej ściany bądź obrazu zamieszczonego w ramie o dowolnych wymiarach, który może zostać zawieszony bądź zamieszczony na półce.

W Marzenia do Spełnienia miłośnicy dekoracji inspirowanych zniewalającym pięknem natury mają możliwość zamówienia ponadczasowych, trójwymiarowych kompozycji z mchu, które skutecznie ożywią i urozmaicą wygląd ścian.

Podobne wpisy